Vabilo na ZAGORJE OPEN

P4250012.JPG
Badminton klub Zagorje bo tudi letos organizator že 3. turnirja Zagorje open. Letos smo s pripravami na ta velik badminton turnir pohiteli, saj želimo vsem igralkam in igralcem ponuditi več kot samo nastop na turnirju. Tekmovanje bo potekalo v veliki športni dvorani Zagorje na 12 igriščih. V primeru velikega števila prijavljenih, pa bomo imeli rezervirano še manjšo dvorano s 4 igrišči, ki stoji ob osrednji. Vsi igralci bodo ob prihodu prejeli bilten, sendvič in pijačo. V času turnirja bo naš sponzor, podjetje Kraš, udeležencem brezplačno nudil njihove sladke izdelke. Med samim turnirjem bomo izžrebali nagrajence, ki bodo prejeli praktične nagrade naših pokroviteljev. Sistem igranja bo dvojni KO, saj želimo, da bi imeli vsi igralci možnost napredovanja kljub morebitnemu slabšemu žrebu. Nosilci turnirja bodo postavljeni glede na aktualno Trump lestvico. Letos pa pripravljamo tudi zelo lepe pokale, ki bodo še dodatno popestrili ta velik badminton turnir in hkrati nagradili vse najboljše igralce. Celodnevno dogajanje bo spremljala lokalna televizijska postaja ETV, katera bo o turnirju pripravila tudi oddajo. Torej, 17. 4. 2010, se vidimo v Zagorju.

Predsednik kluba, Jure Kelher