TURNIR BRATSTVA IN ENOTNOSTI, BREŽICE, 28.1.2017

b5b6ed04aded09ef5d42b7ce177d4951.jpg
V soboto, 28.1.2017 je v Brežicah potekal tradicionalni turnir Bratstva in enotnosti, ki je štel za ADA ligo in grad prix Trump lestvico. Na turnirju se je zbralo preko 200 igralcev, kar je v zadnjih letih med rekreativnimi turnirji prav gotovo rekord. Poleg slovenskih igralcev je nastopilo tudi veliko število nastopajočih iz Hrvaške, Srbije in BiH. Zaradi hitrejše izpeljave, je turnir potekal v Veliki dvorani Brežice in gimnaziji Brežice.
Igralo se je v vseh petih disciplinah, ter treh kakovostnih kategorijah.
Od slovenskih nastopov se je Mitji Bajžlju uspelo uvrstiti v veliki finale med posamezniki. Odlično pa je igral tudi Damjan Repar, ki se je prebil do polfinala.
Pri moških dvojicah sta nastopila tudi Darko Duralija in Janez Vtič. V finalu pa smo imeli slovenskega predstavnika tudi pri mešanih dvojicah. Gal Pavliha je nastopil skupaj z Beograjčanko Marijo Bulatović.
Organizatorju turnirja BK Pišece in predsedniku Tadeju Škofu je uspelo pripraviti odličen turnir, prav tako pa je potrebno pohvaliti zaključno prireditev, ki je potekala v Pišecah.

REZULTATI
GALERIJA 1
GALERIJA 2