TURNIR BRATSTVA IN ENOTNOSTI, BREŽICE, 28.1.2017
V soboto, 28.1.2017 je v Brežicah potekal tradicionalni turnir Bratstva in enotnosti, ki je štel za ADA ligo in grad prix Trump lestvico. Na turnirju se je zbralo preko 200 igralcev, kar je v zadnjih letih med rekreativnimi turnirji prav gotovo rekord. Poleg slovenskih igralcev je nastopilo tudi veliko število nastopajoÄih iz Hrvaške, Srbije in BiH. Zaradi hitrejše izpeljave, je turnir potekal v Veliki dvorani Brežice in gimnaziji Brežice.Igralo se je v vseh petih disciplinah, ter treh kakovostnih kategorijah.
Od slovenskih nastopov se je Mitji Bajžlju uspelo uvrstiti v veliki finale med posamezniki. OdliÄno pa je igral tudi Damjan Repar, ki se je prebil do polfinala.
Pri moških dvojicah sta nastopila tudi Darko Duralija in Janez VtiÄ. V finalu pa smo imeli slovenskega predstavnika tudi pri mešanih dvojicah. Gal Pavliha je nastopil skupaj z BeograjÄanko Marijo Bulatović.
Organizatorju turnirja BK Pišece in predsedniku Tadeju Škofu je uspelo pripraviti odliÄen turnir, prav tako pa je potrebno pohvaliti zakljuÄno prireditev, ki je potekala v Pišecah.
REZULTATI
GALERIJA 1
GALERIJA 2
