KUNGOTA GRAND PRIX OPEN, 12.11.2016
Po deževni Martinovi noÄi se je v soboto v Zgornji Kungoti na rekreativnem turnirju 9.TRUMP Kungota GP Open 2016 zbralo 51 igralcev in igralk badmintona, ki so na osmih igrišÄih v devetih kategorijah odigrali 90 sreÄanj. Videli smo napete in zanimive tekme, tako med boljšimi, kot med po badmintonskem stažu 'mlajšimi' udeleženci in udeleženkami turnirja. V skupini Elite je slavil Samo LipušÄek pred Danijem KlanÄarjem, v skupini MSA Boštjan Pavlica pred Brigito Golob (ki je odigrala med moškimi), v MSB Rok Berden pred Rokom Rajzmanom, v MSC pa DaviÄ BeriÄ pred Elvisom Kurbusom. V združeni skupini WS ja zmagala Veronika Jelen Polak pred Lucijo KrstiÄ. Pri MDA sta bila prva Martin Adler / Borut Jakovac pred Daniel KlanÄar / Rok Rajzman, pri MDB pa Andrej Hebar / Zvonko JanžekoviÄ pred Rok Berden / Zoran Kocbek. V ženskih dvojicah sta zmagali Marinka DajÄer in Branka Gert pred Andrejo Pinter in Andrejo Štifter. Zmaga pri mešanih dvojicah je pripadla Roku Rajzmanu in Katji Rožman pred Andrejem Makotarjem ter Klavdijo Blažek.Organizatorji smo glede na termin turnirja in vreme zadovoljni z udeležbo, in se že veselimo jubilejnega, 10. turnirja TRUMP Kungota GP Open 2017, naslednje leto. Se vidimo Äez leto dni v Zgornji Kungoti!
REZULTATI
GALERIJA 1
GALERIJA 2
GALERIJA 3
