MOPI OPEN, BREŽICE, 15.10.2016
V soboto 15.10.16 je Badminton Klub organiziral tradicionalni 16. MOPi turnir, ki je tudi letos bil vkljuÄen v okvir prireditev ob obÄinskem prazniku ObÄine Brežice.Turnirja se je udeležilo 45.tekmovalk in tekmovalcev iz 12.klubov Slovenije in Hrvaške.
S to prireditvijo so v BK Pišece priÄeli aktivnosti v okviru 15.letnice kluba, ki se bo zakljuÄila s tradicionalnim turnirjem bratstva in enotnosti , ki bo 28.1.2017 v športni dvorani Brežice ter s sveÄano podelitvijo in " tradicionalno P'šeÄko veselico v veÄnamenski dvorani Pišece. V mesecu novembru bo sveÄana seja in otvoritev novih klubskih prostorov in regijska Badmintonska pisarna namenjena popurarizaciji badmintona.
REZULTATI
GALERIJA 1
GALERIJA 2
GALERIJA 3
GALERIJA 4
