CELJE GRAND PRIX OPEN
V soboto, 24. 10. 2015, je v Celju potekal tradicionalni turnir Celje grand prix open. Turnir je bil zaznamovan z dobro udeležbo in odliÄno organizacijo. NastopajoÄi so igrali v vseh petih disciplinah in dveh kategorijah (združene so bile ženske dvojice), nastopilo pa je preko 80 igralcev iz vse Slovenije, ter Hrvaške. Prav tako so nastopili vsi najboljši igralci iz Trump lestvice, kar je že na zaÄetku turnirja obetalo na izenaÄene in zanimive dvoboje.Pri moških posamezno je prviÄ nastopil Matic Turinek (BK Medvode), ki je z odliÄno igro presenetil vse in na koncu premagal v finalu zelo dobrega Tonija Hotka (BK Pišece) (19, 17). Tretje mesto je osvojil lanski zmagovalec Mitja Bajželj, ki je za tretje mesto premagal Matjaža KrkaÄa (19, 19).
Moške dvojice sta po hudem boju dobila favorita Albrecht-KorenÄiÄ. V izenaÄenem finalu sta po treh nizih premagala navezo Gotal-Kelher (-18, 23:21, 19), tretja pa sta bila Duralija-Repše.
Ženske dvojice sta dobili najboljši iz pretekle sezone Mlejnik-Šarić in dokaj gladko premagali v finalu Zagrebško navezo KovaÄić-Mikuš (10, 13). Tretje mesto sta zasedli mati in hÄi MikliÄ (13, 9).
Iskrilo se je tudi pri mešanih dvojicah. Zmagala je Zagrebška naveza Lovrić-Šarić. Na tri nize sta bila boljša od Albrechta in Mlejnikove (14, -13, 13). Tretje mesto pa sta na koncu zasedla Hotko-Mikuš.
Tudi v B kategorijah so igralci pokazali lepe igre. Zmagovalci pa so bili Roman MiholÄiÄ (MP), Szuana Gumbas (ŽP), Andrej Hebar in Bojan MihajloviÄ (MD), ter Andrej Mokotar in Klavdija Blažek (MIX).
Organizator se je ponovno izkazal z odliÄno organizacijo in pogostitvijo vseh udeležencev turnirja.
Naslednji turnir bo že 7.11.2015 v Brežicah, ter 14.11.2015 v Kungoti, na katerega ste vsi igralci vljudno vabljeni!
REZULTATI
GALERIJA 1
GALERIJA 2
GALERIJA 3
