BK Komenda izpeljal prvi rekreativni turnir
V nedeljo, 7.12.2014, smo organizatorji Badminton kluba Komenda v Centru Harmonija v Mengšu uspešno izpeljali prvega od treh rekreativnih turnirjev badmintona na Gorenjskem.Posebnosti turnirja sta bili, da se je igrala samo ena diciplina - disciplina dvojic, kjer ni bilo važno kako je bila dvojica sestavljena in zaradi sistema tekmovanja malo čakanja med tekmami za udeležence. Igralo se je namreč najprej v skupinah en set do 30 točk, nato pa v izločilnih bojih na dva dobljena seta do 15.
Turnirja se je udeležilo 16 dvojic, najboljši pa so bili:
1. mesto: Uroš Bregar/Igor Tomazin
2. mesto: Matic Fortuna/Dejan Tomažič
3. mesto: Lojze Krapež/Jure Šinkovec
Vse rezultate turnirja lahko vidite na spodnji povezavi:
http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=81AA7E3D-9CCE-4A23-9CA2-7B2F03C3D068
Lepo se zahvaljujemo sponzorjem za lepe nagrade za najboljše: brisače, majice, USB ključke, knjige, kozarce, obeske in pisala. Udeleženci so imeli na voljo sadje in vodo.
Naslednji turnir organizatorji pripravljamo 15.2.2015.
Športen pozdrav,
BK Komenda
GALERIJA
