Trump liga Kungota, 2.4.2011
2.aprila 2011 smo v Zg. Kungoti ponovno igrali tekme Trump lige. Dan je bil sicer bolj primeren za prepuščanje se sončnim žarkom in občudovanju prebujajoče se narave, vendar bo sedaj skoraj 2 meseca časa za to, saj naslednja liga bo komaj na koncu maja. Ekipe 1 in 2 lige so se ponovno spopadle v srditih obračunih na igriščih BK Kungote, ter vračale udarce za poraze iz prejšnjega ciklusa tekmovanj ali pa potrdile rezultate, ki so jih dosegli na prvih tekmah. Bilo je slišati mnogo krikov zadovoljstva in tudi kakšen iz besa in jeze, a kaj hočemo šport je pač takšen, ambicije ekip pa so velike, to pa tudi največ šteje. Končno smo se prebudili z naravo tudi mi v po tekmovalnem druženju, saj se nas je uspelo zbrati celo 20 oseb za večerjo Pod Urbanom, iniciatorka tega druženja pa seveda naša Mateja, za kar se ji zahvaljujem. Rezultate tekem si oglejte v priponki, sedaj pa uživajte spomladanske sončne žarke v naravi in se vidimo ponovno konec maja.Zoran Halič
GALERIJA
REZULTATI
